Sprzedaż wysyłkowa

Materiał szkółkarski

Wielu miłośników róż nie jest w stanie skompletować kolekcji tych pięknych krzewów ze względu na niewielką ilość odmian proponowanych w punktach sprzedaży. Firma Florpak proponuje szeroki dobór odmian w zależności od upodobań klientów i planowanego zastosowania. Oprócz tradycyjnych grup róż: rabatowych, wielkokwiatowych, parkowych, pnących i miniaturowych, oferujemy również róże nowej generacji z kolekcji Floribunda, Hybrid Tea, Palace, Castle, Paramount, Patiohit, TownCountry, Cottage, Renaissance, Courtyard.

Każdego roku wprowadzamy kilkanaście nowych odmian doskonale sprawdzających się w naszych warunkach klimatycznych.

Nasza wiedza i doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi, a produkty które Państwu oferujemy są zawsze najwyższej jakości.

Zamówienia przyjmujemy:

  • listownie, telefonicznie, faksem, e-mailem lub poprzez sklep internetowy,
  • minimalna ilość zamawianych krzewów ? 5 sztuk,
  • przesyłki dostarczamy Pocztą Polską lub kurierem (Masterlink/DPD, Schenker),
  • płatność za pobraniem lub przedpłata na konto,
  • wystawiamy faktury VAT.

Rośliny na czas transportu zabezpieczamy torfem i folią, co pozwala dotrzeć im do Państwa w idealnej kondycji.

A więc do dzieła - wybierajmy odmiany naszych marzeń, kompletujmy rosaria, sadźmy różane żywopłoty, komponujmy plamy kolorystyczne w naszych ogrodach, pozwólmy różom pnącym wspinać się po trejażach i pergolach, sadźmy róże w donicach i ustawiajmy je na tarasach, balkonach i w ogrodach. Pamiętajmy, że róża nie bez powodu została uznana królową kwiatów.